هاستینگ،هاست،سرور مجازی،وی پی اس،سرور اختصاصی،دامنه،ثبت دامنه ارزان،دامنه رایگان،دومین،دانلود،هاست رایگان،آموزش هاست،اخبار شبکه،اخبار علمی،اخبار فناوری

برگزاری پنجمین کارگاه هنر مدرنیسم و اجرای نمایش با سبک روانشناسی در لندن

موسسه فرهنگی و هنری رهاورد با همکاری آکادمی تیاتر وست اند انگلستان پنجمین کارگاه هنر مدرنیسم و اجرای نمایش با روش وسبک روانشناسی را آپریل ماه۲۰۱۸ در لندن برگزار می کند.

به گزارش رسیده،دوره قبل این طرح توسط موسسه رهاورد و کمپانی لوتوس در ارمنستان برگزار شد که ایران و کشورهای شمالی همسایه هماره به لحاظ تاریخی ، فرهنگی ، ادبی و هنری مشترکات بسیار زیاد و ریشه داری را داشته اند که می تواند دستمایه همکاری های فرهنگی وهنری فراوانی گردد که برای کشورهای همسایه وجوامع روبه رشد آنان بسیار مفید و کاربردی ومهم است .

از این رو تشکیل یک کارگاه آموزشی توسط هنرمندی ایرانی انقدر جدی و تخصصی به هنر نمایش در جهان بپردازد باید قدردان بود تا هنر والای ایران را جهان به درستی بشناسد.

موسسه فرهنگی و هنری رهاورد با همکاری آکادمی تیاتر وست اند لندن در کشور انگلستان یک کارگاه آموزشی با موضوع روانشناسی تئاتر و نمایش ایرانی و درام شناسی سینما در اردیبهشت ماه١٣٩۷ برگزار می کند. این کارگاه توسط حسن پورگل محمدی به مدت بیست و چهار جلسه در شهر لندن با هدف همکاری مشترک در عرصه آموزش و ایجاد انگیزه برای تکامل و سلامت هنرهای نمایشی برگزار می شود.

موسسه رهاورد به صورت جدی یک سال است که فعالیت های برون مرزی خود را آغاز کرده است .دوره های قبل با موضوع روانشناسی تئاتر و با محوریت شناخت هنر نمایش ایران در مسکو،استانبول،پاریس و ارمنستان برگزار شد که علاوه بر موارد تجربی به صورت علمی نیز طی این یک سال گذشته به مقاله ها و پژوهش های موفقی دست پیدا کرده است،تمام این دوره نیز توسط حسن پورگل محمدی برگزار می شود.

وی دانش آموخته هنر در رشته هنرهای نمایشی تاتر است که در مقطع دکترا مقاله ، پژوهش و تدریس های زیادی با زبان های مختلف داشته اند که می توان از آن میان کتابهای «فهم فرهنگ» و «فلسفه هنر» نوشته دیتمار‌ الگر و «نگاه انقلاب فرانسه در نمایش» نوشته ژرمین اورلینگ را نام برد که به زبان فارسی و عربی توسط اوترجمه شده اند . پورگل محمدی مقاله ها وپژوهش های کاربردی ای در خصوص تئاتر وموضوعاتی چون هنر با گرایش های مختلف نمایشی به زبان های فارسی، انگلیسی و ایتالیایی نیز داشته است .
بر طبق پژوهش های انجام گرفته ، فرهنگ صحیح آموزش در خانواده بزرگ هنرهای نمایشی در جهان هنر، باعث یک رنگی، یک پارچگی ، وپیشرفت می شود که خود سرآغاز بالندگی و رشد در جامعه است.

آکادمی تیاتر وست اند لندن سابقه بیش از هشتاد سال دارد که اردیبهشت ماه در تیاتر لایسیوم روش بازیگری نوین زیر نظر حسن پورگل محمدی را کار خواهد کرد. این روش بصورت مباحث اجرایی مانند اجرای گذشته ارمنستان و فرانسه مشترک است.

نوشته برگزاری پنجمین کارگاه هنر مدرنیسم و اجرای نمایش با سبک روانشناسی در لندن اولین بار در بانی‌فیلم پدیدار شد.

دیدگاه کاربران انتشار یافته : 1 - در انتظار بررسی : 1
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

dfjdjrtdnjd
دانش
یکشنبه , ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
پاسخ

درود